13.6.15

Puzzle - "Ježíš a děti"

Další obrázek, který bude v Čechách k dostání jako deskové puzzle...

A ještě pohled na výrobní proces...
4 comments :

 1. Už se na puzzle moc teším, Soni !
  Tvoje obrázky svatých a Panny Marie jsme letos přidali mezi omalovací obrázky světců zobrazených v našem kostele. Děti si je měly vyhledat, poznat (nebo tipnout :o)) který svatý to je, a kde se v našem kostele nachází. Nebo si najít svého křestního patrona. A pak si je vymalovali a odnesli vlepené v rámečku domů. Náš nejmladší trošku smutnil, že nebyl obrázek sv. Antonína, ale řešení se našlo, a tak máme Pannu Marii doma ve dvou exemplářích. A sv. Václav od Tebe visí mezi nimi..... holt ten úžasný rytířský posed na koni nemohl zůstat naším prďolou opomenut....:o)
  Tedy - ještě jednou děkuju, za kresby, které jsi nám (a hlavně nadšeným malíčkům), takto darovala.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jani, děkuji za zprávu od vás. Jsem moc ráda, když moje obrázky takhle "žijí" a můžou potěšit děti a obohatit farní aktivity. To je pro mně opravdu ta nejhezčí odměna. Toho sv. Václava tady u nás ve farnosti dokonce loni předělali na sv. Martina :-) Já jsem neměla čas jim nakreslit sv. Martina, tak si to svépomocně upravili... Mějte krásné a požehnané léto!

   Delete
 2. Sono, prosim, kde se daji Vase obrazky, puzzle.. koupit? Dekuji. Petra

  ReplyDelete
  Replies
  1. Koupit se ještě nedají. Zatím probíhá tvorba, ale až to bude někde na pultech, určitě dám vědět a na blogu to zveřejním!

   Delete

Děkuji za milý komentář!