14.5.14

Karmel

Obrázky z provinciální konference laických karmelitánů. Bylo to velmi milé, činorodé a produktivní setkání. Příští rok nás čekají pětisté narozeniny sv. Terezie z Avily. Chystá se mnoho projektů. Já se vrhám do tvorby dětské knížky, malování výročních pohlednic, tvorby omalovánek, puzzle, atd. Bude to hodně práce, ale těším se na ni :-)


3 comments :

 1. Ať jde práce hezky od ruky! :)

  ReplyDelete
 2. Soni, já trochu teď budu trochu mimo tvůj aktuální příspěvek,ale nedá mi to. Dnes jsem zabloudila na svůj blog a narazila na příspěvek z 21.11.2012. http://www.andreya-pasticky.blogspot.cz/2012/11/vanocni-dilna-sovicky-od-sonji.html Moc ráda bych Ti ještě jednou poděkovala za krásné sovičky. Razítka stále slouží a děti si je moc oblíbily.:-) Tvůj krásný obrázek jsem použila 2.září, každé z dětí našlo v bříšku sovičky razítko, které je celý tento školní rok doprovází. Ještě jednou velký dík i za děti. Andrea

  ReplyDelete
  Replies
  1. Andreyko, jsem ráda, že to slouží i nadále a že z toho mají děti radost. Kdybys třeba měla nějaké fotky, můžeš mi je poslat na e-mail, určitě bych se potěšila. Jinak přeji vše dobré tobě i žáčkům!

   Delete

Děkuji za milý komentář!