15.12.12

Vánoční stromeček pro nejmenší (Weihnachtsbaum für die Kleinsten)

Tento geniálně jednoduchý nápad jsem našla někde na netu. Děti stromeček vyrobený z filcu milují! Stromeček jsem nalepila jednoduše izolepou na dveře, protože jsem nenašla vhodný kus stěny, ale funguje to kdekoli. Ozdoby, vystřižené také z filcu (tedy vlastně z plsti - správně česky), na stromečku drží samy od sebe.

Diese genial einfache Idee habe ich irgendwo im Internet gesehen. Kinder lieben diesen Christbaum aus Filz! Den Baum habe ich ganz einfach mit dem Tixo auf die Türe geklebt. Baumschmuck ist auch aus dem Filz und hält gut darauf, weil Filz auf Filz "klebt".


9 comments :

 1. To je krásná výzdoba a zároveň hra do dětského pokoje! :-)
  Děkuju za inspiraci! :-)

  ReplyDelete
 2. Soňo,to je super nápad, škoda, že je Adam už dost velký:-) Přeji krásnou 3.adventní neděli!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nevím, kolik je Adamovi, ale Nince je 6 a dekoruje ostošest :-D Raphaelovi ještě chybí jemnocit, poprvé sundal ozdoby i se stromečkem...

   Delete
 3. Geniálně jednoduché a jednoduše geniální. to příští rok ozkoušíme taky. A napadla mne i varianta na léto - moře, lodičky, ostrvky...mapa..... Moc děkuju za inspiraci, Soni.♥

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jo Jani, máme stejné myšlenky. Hned jak jsem stříhala stromeček tak jsem uvažovala, která témata by se dala ještě takhle zpracovat. Je to určitě univerzální...

   Delete
 4. To je perfektní nápad!!! Ekonomický a hlavně kdo si hraje, nezlobí, že Soni??? :)

  ReplyDelete
 5. Flanelograf používáme v nedělce, ale pointa funguje koukám i jinak...úžasná možnost kombinací. Vy budete mít nejspíš vánoce celý rok počítám..tohle je jen tak bavit nepřestane :).

  ReplyDelete
 6. Oh man Filz was für eine super Idee als Weihnachtsbaum, so können die Kleinen Ihren eigenen Baum im Zimmer haben. Auch das Dekorieren wird Ihnen viel Spaß machen. Danke für diese tolle Inspiration! LG Vroni.

  ReplyDelete
 7. Was für eine supersüße Idee! Du hast einen zauberhaften Blog, und ich hab ihn gern besucht. Viele liebe Grüße und eine gesegnete Weihnachtszeit, Bärbel (fairysale)

  ReplyDelete

Děkuji za milý komentář!