7.12.12

Adventní tvoření 1 (Advent-basteln 1)

Nejdřív vám musím ukázat adventní kalendář, který vyrobili můj bratr a švagrová. Na 24 fotkách vidíte členy naší rozvětvené rodiny. Každý den si s dětmi jednu fotku vybereme a za ty členy rodiny se modlíme:
Zuerst muss ich euch unser Adventkalender zeigen. Mein Bruder mit seine Frau haben ihm gemacht. Auf den 24 Bilder seht ihr die Familienmitglieder. Jeden Tag suche wir uns mit den Kinder ein Foto aus und beten  für die Familienmitglieder:


A naše adventní tvoření. Myslím, že to nepotřebuje komentář.
Und unseres Adventbasteln. Ich glaube, das braucht keinen Kommentar.
 

6 comments :

 1. Ahoj Sonji.
  Veru krásne ste zase tvorili. Zdá sa to jednoduché, čo zvládnu aj deti, a aká nádhera z toho vznikla. A ten adventný kalendár je veru veľká sila. Je krásne keď rodina takto drží pohromade.
  Želám ti radostný deň. Leti.

  PS: Máš u mňa ocenenie. ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děěěěkuji moc!!! A tvoření vždycky upravuji na úroveň - co zvládne i maminka :-)

   Delete
 2. Krásné, moc krásné!!! Ten "věneček" z koleček se mi líbí, parádní inspirace. A těch knoflíků... to bych si i já hrála :-) J.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Původní nápad počítá se starými vánočními pohlednicemi. To mi připadá taky dobré, ale tolik jsme jich neměli a těch pár vzácných se nám nechtělo rozstříhat...

   Delete
 3. gratuluji k takové rodině, u nás by bližší přístup k Bohu také neškodil...

  ReplyDelete
  Replies
  1. děkuji, snažíme se... cesta k Bohu se prostě musí každý den procházet, aby nezarostla (nebo aktuálně ji nezavál sníh :-)

   Delete

Děkuji za milý komentář!