14.10.12

Zimní ilustrace (Winter Illustration)

Hotovo! Dnes jsem dokončila svou první letošní zimní ilustraci. Tentokrát s barevnými pastelkami. Taky jsem nezapomněla - zítra vylosuju výherce třech dárečků. Poslední šance se přihlásit!

Fertig! Heute habe ich meine erste heurige Winter Illustration fertig gezeichnet. Diesmal mit den Buntstiften. Morgen verlose ich die drei Gewinner von Giveaway. Letzte Chance sich anzumelden! 


14 comments :

 1. Nádherný, taková pěkná atmosféra z něj dýchá.

  Andrea

  ReplyDelete
 2. Nádhera veliká..velká něha a pohoda..Děkuji az pohlazení oček..Krásný večer..
  Brigit

  ReplyDelete
 3. Je krásný ... zimní ticho a klid... křupání sněhu a vločky sem tam dopadnou a zastudí ...

  ReplyDelete
 4. Prekrasny obrazok!!!! Dufam, ze sa uz citis lepsie!
  Zuzana

  ReplyDelete
 5. Obrázek je nádherný! Vyzařuje z něj taková pohoda...

  ReplyDelete
 6. Moc milý obrázek, bacily nemají na tvou tvořivost žádný vliv:-) Snad je ti už lépe.

  ReplyDelete
 7. Zimní ilustrace je nádherná!!! Docela se mi udělala i zima, tak je to věrohodné! A také mi to připomnělo, že už bych mohla pokoupit krmivo ptáčkům na zahrádku :-) Přeji brzké uzdravení! J.

  ReplyDelete
 8. Děkuji moc za pochvalné komentáře. Počítám s tím, že až se postavím na nohy, budou k dostání kopie obrázku a v předvánočním čase pak i pohlednice s tímto motivem.

  ReplyDelete
 9. Díky za zastavení a už se těším na skřítky z lístečků. Pohledem na tvoje ilustrace mě napadlo těm našim dodat trochu barviček. A už pokukuji po pastelkách. :-)
  Doufám, že už je trochu lépe a nemoc se vzdaluje. Ono je někdy to lenošení třeba, obzvlášť když pak v posteli vzniká taková krása, jako tvoje obrázky.
  Pa Iveta

  ReplyDelete
 10. Oku milé malby:)) NÁDHERA!!!
  Pavlína

  ReplyDelete
 11. Hello Sonja. I am from Colombia. My name is María del Carmen Sosa. I am professor in finance and I like to write specially tale to children. I am looking for an illustrator for my tales. I want to know a little on your work.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dear Maria,
   I am very happy you have found my work and you like it. I think it will be better, you write me an e-mail and I send you some more illustration and information about my work.
   Thank you and my e-mail address is: sonavad(ad)seznam(dot)cz

   Delete

Děkuji za milý komentář!