29.9.12

Ptám se...

...k čemu máme doma všechny ty hračky, když si mé dítě soustavně hraje se špinavýma botama v kamrlíku?!7 comments :

 1. :D Jééé, to znám taky! :o) Pokojíček plný hraček a dcerka si spokojeně hrála zásadně s mým kuchyňským náčiním, případně mi z linky vytahala s nesmírným zaujetím veškeré sáčky s vanilkovým cukrem, přáškem do pečiva atd... :DD A ani teď se toho moc nezměnilo, nejraději si hraje s mojí noční košili a babiččinými šátky... Je vidět, že děti toho ve skutečnosti mnoho nepotřebují, to jen my si myslíme, že se bez hraček neobejdou :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. ano, hrnce jsou v řebříčku oblíbnosti hned za botama...

   Delete
 2. Řekla bych, že výrobci hraček by se měli inspirovat realitou :-) J.

  ReplyDelete
 3. Když jsme dostali sadu nových hrnců, dětem bylo velmi vhod, že si se starými mohou hrát. Dokonce jsme jim 2 nechali na hraní nafurt, mají je v pokojíčku dodnes. Vařili autíčkovou polévku, zvířátkovou z plyšáků, ale i legovou:-) Stejně tak si pravidelně půjčují vařečky, lžičky, různé staré krabičky a nejlepší je, když jednou za čas přijde nějaký velký balík v krabici, chodbou si sice nedá projít, ale děti mají vždycky aspoň na pár dnů "domeček". Ony opravdu nepotřebují mnoho. Na druhou stranu takové lego vytahují také denně.

  ReplyDelete
 4. Ve srovnání s přáteli mají naše děti bezkonkurenčně nejmíň hraček, ale i to stačí, aby se všude povalovaly, a kvůli jejich (ne)úklidu se denně dostáváme do konfliktních situací. Po návratu z dovolené jsem minulý týden všechny hračky kromě asi deseti (+krabice lega) odnesla do úkrytu (byly toho 3 velke krabice). Děti si toho dodnes nevšimly. :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. My praktikujeme to, co už dělali moji rodiče. Část hraček putuje v krabici, vakuovém pytli a pod. do sklepa. Tam si hračky poleží půl roku a pak jsou znovu vyneseny na světlo a do sklepa putují jiné. Radost z nově nalezených kousků je zaručena :-) Ale samozřejmě jsou i věci, se kterými si hrají stále - takové hrací stálice...

   Delete

Děkuji za milý komentář!